Kundler Sitzmöbelwerk Fischbacher GmbH

Kundler Sitzmöbelwerk
Fischbacher GmbH
Achenfeldweg 8
A-6250 Kundl
Österreich
info@kundler.at

Profil firmy

Firma FILL Interier s. r. o. se sídlem v Týně nad Vltavou byla založena v roce 1994 bratry Luňáčkovými jako česká rodinná firma. Vlastnímu založení předcházely zkušenosti s výrobou interiéru námořních jachet a interiérovými studiemi včetně realizace již od roku 1990.

Provoz

Zvyšující se povědomí o firmě doprovázené růstem produkce si vyžádalo roce 2002 nutnost výstavby nového výrobního závodu v průmyslové zóně v Týně nad Vltavou, tím se produkce firmy zdvojnásobila.

Firma FiLL interier od roku 2002 také provozuje Vinotéku a Penzion Pod Kostelem, kde každoročně pořádá kulturní a společenské akce.

Vinotéka

V roce 2003 byla otevřena vzorková prodejna v ulici Pod Kostelem, kde naleznete část sortimentu firmy. Vystavené zboží si také můžete ihned odvézt za akční ceny - sleva 50%. Prodejna není otevřena celý den, návštěvu si prosím domluvte s p.Luňáčkem na tel. čísle 602 / 435 366. Velmi rádi se Vám budeme věnovat. Volejte kdykoli, návštěva možná každý den včetně víkendů. Těšíme se na Vás!

Vzorková prodejna

Strategické partnerství:
Vysoké nároky na design výrobků, jeho kvalitu a současně cenovou dostupnost vedou firmu k uzavírání strategických partnerství.

Rohové lavice, stoly, židle - exklusivní modely firmy Kundler Sitzmöbel
Výhradní prodej pro Rakousko a Německo - firma Kundler Sitzmöbel

Kundler Sitzmöbelwerk Fischbacher GmbH

Výrobková řada:
Vlajkovou lodí produkce firmy jsou zejména jídelní rohové, segmentové a kulaté lavice, které vzhledem ke škále nabízených typů včetně variabilnosti řešení vycházejí vstříc požadavkům i toho nejnáročnějšího klienta. Nedílnou součástí jídelního koutu je stůl, odjakživa středobod rodinného dění. Proto i v programu firmy je na jeho vývoj kladen vysoký důraz. Nabídka zahrnuje nejen klasické typy, ale i různé atypické tvary včetně stolů rozkládacích. Jídelní sestavy lze kompletovat z nabídky více jak 30 druhů židlí od klasických po rustikální či moderní kovové typy. Novinkou ve výrobním programu jsou postele a ložnicový nábytek.

Lavice   Ložnice   Jídelní sestavy

Co nás odlišuje od konkurence:
výroba od návrhu až po realizaci velký výběr používaných materiálů (buk, dub, jasan, olše, javor, smrk) rozměry přizpůsobené danému interiéru vysoká kvalita výrobků široký výběr potahových látek široká využitelnost výrobku (domácnosti, kanceláře, restaurace, penziony) velký výběr doplňkových prvků (poličky, příborníky, skříně, obklady stěn).